Pomóż swojej florze bakteryjnej z 4 lacti

Na co dzień nie dostrzegamy faktu tego jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa mikroflora przewodu pokarmowego. Wydaje nam się, że jest to kwestia mało istotna i nie wpływająca na nas. Okazuje się jednak, że jej stan ma bezpośredni wpływ na nasz nastrój jak również na zdrowie żołądka czy jelit. Aby podreperować naszą mikroflorę w sytuacjach kryzysowych możemy z powodzeniem stosować środek o nazwie 4 lacti.

Skład i działanie 4 lacti

Środek 4 lacti to suplement diety zalecany do stosowania gdy mamy problemy z biegunką lub z wymiotami. Równie efektywnie poradzi on sobie w przypadku odwodnienia organizmu. 4 lacti ma za zadanie przywrócić równowagę wodno-elektrolitową do organizmu. Co więcej bezpośrednio wpływa on na równowagę naszej mikroflory.

4 lacti składa się z dwóch saszetek. W pierwszej znajdziemy 1,3 mld komórek bakterii Lactobacillus acidophilus 1,3 mld komórek bakterii Bifidobacterium bifidum, 1,3 mld komórek Lactobacillus casei subsp. oraz 1 mld komórek bakterii Rhamnosus i 0,4 mld komórek bakterii Streptococcus thermophilus. W drugiej znajdują się elektrolity (składniki mineralne). Są one niezbędne w sytuacjach odwodnienia i wymiotów.

 

Wyżej wymienione szczepy bakterii występują w prawidłowej mikroflorze przewodu pokarmowego. Takie sytuacje jakie biegunki czy odwodnienie powodują, że ich liczba ulega zmniejszeniu. To oczywiście oznacza, że naszym obowiązkiem jest powrót do stanu normy. Spożywając preparat uzupełniamy rzeczoną florę bakteryjną. W ten sposób nasz organizm jest w stanie odzyskać szybko odporność i poradzić sobie z problemami.

Jak stosować?

Suplement 4 lacti dostępny jest w opakowaniach po 20 kapsułek. Dziennie osoba dorosła może wziąć 1 duo kapsułkę (kapsułka z florą bakteryjną plus saszetka z elektrolitami). W sytuacjach kryzysowych 4 lacti pozwoli nam szybko dojść do dobrego stanu zdrowia. Warto go mieć zawsze pod ręką tak, aby być zabezpieczonym w razie nagłego ataku biegunki lub wymiotów. Atrakcyjna cena tylko zachęca do zakupu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Milena Zielińska

Arek z doświadczenia jest farmaceutą, który prowadzi niewielką aptekę zielarską w internecie. Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem serwisu poświęconemu zdrowiu, który prowadzi ze swoimi kolegami ze studiów. W wolnej chwili pisuje dla eZabiegi24h.

More Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *