Paski wybielające zęby – szczyt mody z USA

Wybielanie zębów nie jest już tylko kaprysem ludzi bogatych. Jeszcze nie tak dawno, wybielanie zębów wykonywało się w klinikach dentystycznych lub u samych dentystów. Obecnie dostępnych na rynku mamy przynajmniej kilkanaście metod wybielających i wszystkie przeznaczone są do wybielania w warunkach domowych.

Jedną z najpopularniejszych metod, która wcześniej była popularna w USA są paski wybielające. Zaletą tego rozwiązania jest prostota, ponieważ wystarczy nalepić pasek z żelem wybielającym i pozostawić na zębach 30 minut. W wielu przypadkach terapie wybielające są identyczne z tymi u dentysty, jednak znacznie tańsza. Całą kuracje można zakończyć w dowolnym momencie i proces można powtarzać do osiągnięcia upragnionego rezultatu.

Część osób wykorzystuje paski wybielające w celu utrzymania przez dłuższy czas rezultatów wcześniejszego wybielania, a dentyści używają tej metody jako podkładu od którego powinno się rozpoczynać terapię wybielającą.

Co powoduje przebarwienia zębów?

Należy zaznaczyć, że wybielanie zębów jest metodą, która ma na celu usunięcie przebarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych jak kawa, herbata, palenia papierosów, wieku czy zażywania niektórych rodzajów leków. W procesie wybielania zębów środek wybielający przeciska się przez szkliwo i zębinę, wybielając w ten sposób zęby. Odbarwienie pozostaje, jednak jest ono wybielane podczas każdej 30 minutowej sesji. Ta metoda jest nowoczesnym, sprawdzonym i bezpiecznym sposobem posiadającym bardzo mało działań ubocznych. Co prawda niektóre osoby mogą odczuwać podrażnienie w zębach po terapii, jednak nie jest to kłopotliwe i można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor. Dla każdej osoby stosującej preparaty wybielające żeby, takie jak paski wybielające rezultat jest indywidualny i zależy od długości i częstotliwości terapii. Ogromny wpływ ma również fakt częstego wybielania  zębów.  W przypadku większości osób rezultat jest widoczny po kilku dniach dzięki czemu w krótkim okresie czasu każdy może się cieszyć pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Milena Zielińska

Arek z doświadczenia jest farmaceutą, który prowadzi niewielką aptekę zielarską w internecie. Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem serwisu poświęconemu zdrowiu, który prowadzi ze swoimi kolegami ze studiów. W wolnej chwili pisuje dla eZabiegi24h.

More Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *