Paski wybielające – prostota i komfort!

Łatwy dostęp oraz wiele możliwości przyczynia się do rosnącej popularności środków wybielających zęby. Metod wybielania zębów jest przecież wiele i stale pojawiają się jakieś nowe. Mają one wpływ także na poprawę wyglądu oraz zdrowia. W ostatnim czasie ilość producentów oferujących różnego rodzaju sposoby wybielania zębów rośnie, przyprawiając a wybór najlepszego sposobu wybielania zębów oraz środka wybielającego jest dużo trudniejszy.

Do najpopularniejszych środków wybielających dostępnych na rynku należą paski wybielające. Wyłożone żelem wybielającym nakłada się je na zęby, a terapia trwa około 30 minut. Przeprowadzana każdego dnia może zostać zakończona w każdej chwili, jeżeli tylko rezultaty będą zadowalające. Takie rozwiązanie, czyni z pasków wybielających zęby doskonałą alternatywę dla osób pragnących szybko odświeżyć zęby po niewielkich kosztach.

Metoda wcześniej była bardzo popularna w USA, a jej ogromną zaletą jest prostota. Nie trzeba przecież być specjalistą, żeby nalepić pasek z żelem wybielającym i pozostawić na 30 minut. Cały proces można powtarzać do osiągnięcia upragnionego rezultatu. Używanie pasków wybielających zalecane jest przez dentystów jako podkładu przed rozpoczęciem terapii wybielającej. Wiele osób korzysta z tego rozwiązania w celu podtrzymania rezultatów wcześniejszego wybielania zębów.

Wybielanie jest procesem mającym na celu pozbycie się przebarwień powstałych na zębach, które spowodowane konsumpcją produktów spożywczych, zażywaniem niektórych leków, wiekiem i paleniem papierosów. W procesie wybielania najważniejsze jest to, że środek dociera nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków i pozbywa się przebarwień.

Oczywiste jest, że efekt jest sprawą indywidualną i zależy od długości i częstotliwości terapii oraz od tego jak często zęby są wybielane. Dla jednego rezultat może być widoczny po pierwszej sesji, a dla drugiego dopiero po 3 a nawet 4. W większości przypadków jednak rezultat jest widoczny po 1 dniu, a końcowy rezultat w przypadku pasków wybielających widoczny po 7 dniach czyniąc paski wybielające jedną z najszybszych metod wybielania zębów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *