Metody wybielania zębów: od stomatologa po domowe pasty do zębów

dentysta łódź

Poniższy artykuł jest prezentacją zalet wybielania zębów w domu, jakie promuje firma Dentway Polska. Więcej informacji o bielszym uśmiechu bez wielkich kosztów znajdziesz na ich stronie.

Oferta jaką możemy znaleźć na rynku, dotyczącą wybielania zębów stale się powiększa, a produkty wybielające zęby oraz do pielęgnacji jamy ustnej stają się coraz popularniejsze. Nie mniej ważne jest to, że każdy może je zastosować we własnym domu dzięki czemu przeprowadzona kuracja środkami wybielającymi zęby jest dużo tańsza niż w przypadku kuracji przeprowadzanej w gabinecie dentystycznym. Należy zaznaczyć, że efekt jest dokładnie taki sam, ponieważ dentysta formuje formę dentystyczną dla pacjenta w swoim gabinecie, a my taką formę kształtujemy w zakupionym zestawie.

Wszystko zależy od sposobu wybielania zębów

W przypadku żeli wybielających wraz z nakładkami unikalna terapia wybielania zębów powinna być stosowana przez około 20-30 minut. Jest to sposób niemal identyczny z tym u dentysty. Inaczej wygląda sprawa w przypadku past wybielających zęby. Należy je stosować dwa razy dziennie po około dwie minuty, a efekty terapii są widoczne po około 2-4 tygodniach. Pasty mają te same właściwości co zwykłe pasty i zapobiegają i zwalczają próchnice oraz kamień nazębny.

wybielanie-zebow-lampa-uv

Niewielka ilość środków polerujących zawartych w paście wybiela zęby poprzez rozpuszczenie błony białkowej, która otacza zęby tam gdzie gromadzą się plamy. Dużą popularnością cieszą się paski wybielające. Naklejane są na zęby na około 20-30 minut. Dentyści stosują paski wybielające jako podkładki od których zaczyna się proces wybielania zębów, a przez większość osób wybierane są w celu utrzymać przez dłuższy czas rezultatu wcześniejszego wybielania. Stanowią świetną alternatywę w momencie kiedy chcemy szybko odświeżyć swoje zęby po niewielkich kosztach.

Wybielanie zębów wszystkimi dostępnymi na rynku środkami jest sprawdzoną i bezpieczną metodą. Efekty są widoczne po kilkunastu dniach lub tygodniach, a wszystko zależy od zastosowanej metody. Odpowiedni wybór środka wybielającego przyczyni się do tego, że rezultaty terapii będą utrzymywać się przez wiele lat i poprzez delikatne wybielanie każdego roku efekt można utrzymać na takim samym poziomie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Milena Zielińska

Arek z doświadczenia jest farmaceutą, który prowadzi niewielką aptekę zielarską w internecie. Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem serwisu poświęconemu zdrowiu, który prowadzi ze swoimi kolegami ze studiów. W wolnej chwili pisuje dla eZabiegi24h.

More Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *