Jak działa pasta wybielająca zęby?

Dostępne na rynku produkty wybielające zapewniają efekty, które są niemal identyczne jak kuracja wybielająca u dentysty. Dentysta w swoim gabinecie formuje specjalną formę dentystyczną dla pacjenta i w ten sposób odbywa się wybielanie. Metod wybielających jest wiele i na rynku stale ukazują się nowe. Jednym z nich jest pasta wybielająca która jest przeznaczona dla osób pragnących cieszyć się pięknym i śnieżno białym uśmiechem.

Ze względu plamy spowodowane konsumpcją produktów spożywczych takich jak kawa, herbata, palenie papierosów i wiek było to znacznie utrudnione, a czasami nawet nie możliwe. Pasta ma za zadanie wybielać zęby, jednak charakteryzuje się także się tymi samymi właściwościami jak zwykłe pasty do zębów. Jej celem jest zapobieganie i zwalczanie próchnicy oraz kamienia nazębnego. Jest przyjazna szkliwu i nie rysuje zębów.

Ten sposób to bezpieczna i sprawdzona metoda posiadająca niewielka ilość działań ubocznych. W jej przypadku u niektórych osób po przeprowadzonej terapii może występować odczucie podrażnienia w zębach. W prosty sposób można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor. Co niezwykle ważne dla dużej części osób, wybielanie zębów w domu za pomocą pasty nie zajmuje wiele czasu, poradzi sobie z nim każdy, dając przy tym szybki i widoczny rezultat po około 2-4 tygodniach stosując pastę 2 razy dziennie przez minimum 2 minuty.

Pasta wybielająca do zębów może być wykorzystywana po kuracji wybielającej u dentysty w celu podtrzymania jej efektu. Znajdująca się w niej niewielka ilość środków polerujących przyczynia się do wybielania zębów poprzez rozpuszczenie błony białkowej otaczającej zęby w miejscach gdzie gromadzą się plamy i odbarwienia.

Odbarwienia nie znikają od razu, a są stale wybielane. W efekcie końcowym stosując się do szczegółowej instrukcji obsługi każdy będzie mógł się cieszyć zdrowym i śnieżnobiałym uśmiechem. Efekt wybielania zębów mona zauważyć już po kilkunastu sesjach lub tygodniach. To jak szybko zadziała środek zależy od stanu uzębienia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *