Czy można wybielić sobie zęby we własnym zakresie?

Artykuł partnerski

Oferta Dentway.pl dotycząca wybielania zębów stale się powiększa. Jeszcze nie tak dawno wszystko musieliśmy wykonywać w gabinecie dentystycznym, a obecnie produkty wybielające zęby oraz do pielęgnacji jamy ustnej są nie tylko bardziej dostępne, ale i spotykane nawet w mniejszych drogeriach ogromną zaletą jest to, że każdy może je zastosować we własnym domu, dzięki czemu przeprowadzona kuracja środkami wybielającymi zęby jest dużo tańsza niż w przypadku kuracji przeprowadzanej w gabinecie dentystycznym.

Efekt w przypadku kuracji przeprowadzonej w domu jest dokładnie taki sam, ponieważ dentysta tworzy formę dla pacjenta w swoim gabinecie, a my mamy możliwość wykonać taką formę w zakupionym zestawie przeznaczonym do wybielanie zębów w domu.

W całym procesie bardzo ważny jest sposób wybielania zębów

Jednym z najpopularniejszych sposobów na wybielenie zębów są żele wraz z nakładkami. Tworzą one unikalną terapię, która powinna być stosowana przez około 20-30 minut dziennie. Sposób ten jest niemal identyczny z tym u dentysty.

Z kolei pasty wybielające zęby należy stosować dwa razy dziennie po około dwie minuty. W ich przypadku pierwsze efekty są widoczne po około 2-4 tygodniach. Pasty posiadają właściwości które posiadają zwykłe pasty. Głównym zadaniem jest zapobieganie i zwalczanie próchnicy oraz kamienia nazębnego.

Popularnością cieszą się również paski wybielające, które należy naklejać są na zęby na około 20-30 minut. Paski wybielające stosowane są jako podkładki od których zaczyna się proces wybielania zębów oraz w celu utrzymania przez dłuższy czas rezultatu wcześniejszego wybielania. Niewielkie w swoich rozmiarach, a przy tym tanie stanowią świetną alternatywę  kiedy chcemy szybko odświeżyć swoje zęby.

Dostępne na rynku środki do wybielania zębów Dentway są sprawdzonymi i skutecznymi metodami, a efekty są widoczne po kilkunastu dniach lub tygodniach, w zależności od zastosowanej metody wybielania zębów których jest przecież wiele. Odpowiedni wybór wpłynie na szybkie, lub nieco wolniejsze rezultaty terapii.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Milena Zielińska

Arek z doświadczenia jest farmaceutą, który prowadzi niewielką aptekę zielarską w internecie. Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem serwisu poświęconemu zdrowiu, który prowadzi ze swoimi kolegami ze studiów. W wolnej chwili pisuje dla eZabiegi24h.

More Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *