Przedłużanie rzęs techniką 1 do 1

Dzięki przedłużaniu rzęs możemy uzyskać zarówno pełne jak i wyraziste oko o naturalnie wyglądającym wachlarzu długich i gęstych rzęs.  To zdecydowanie rewolucyjny zabieg dający naturalny efekt niesamowitych rzęs.

Techniką, która to umożliwia jest tak zwana  technika jeden do jednego (możesz się jej nauczyć, jeśli zapiszesz się na kurs przedłużania rzęs w GlamAcademy). Polega ona na doklejaniu pojedynczej sztucznej rzęsy do naturalnej.  Jest to proces bezbolesny, zapewniający brak  uczucia ciężkości, a odczucie przy nim towarzyszące można porównać do pomalowanych tuszem rzęs. Przedłużone rzęsy  utrzymują się do około 8 tygodni.  Ich włoski będą stopniowo się przerzedzały, do czasu wypadania naszych rzęs. Sztuczna wypadnie dopiero razem z naturalną, do której została wcześniej przyklejona.

Jak długo będą się trzymać przedłużone rzęsy?

Doklejone włoski będą utrzymywały się do 3 miesięcy od pierwszego zabiegu, przerzedzając się systematycznie. Natomiast w przypadku nie uzupełnienia po tym czasie, prawdopodobnie efekt zagęszczania będzie coraz słabiej widoczny. Pierwsze uzupełnianie zależy od indywidualnego stanu,  ale zalecane jest  w granicach dwóch do trzech tygodni po pierwszej aplikacji.  Ważne jest, że dla utrzymania efektów, cykliczność wizyt u stylisty rzęs powinna nie przekraczać trzech tygodni.przedłużone rzęsy

Na szczęście uzupełnianie rzęs jest zdecydowanie krótszym zabiegiem niż pierwszorazowa aplikacja. Dla uzupełnienia ubytków, które powstały w ciągu trzech tygodni wystarcza zazwyczaj 45 do 90 minut.  Rzęsy wykonane są z miękkiego syntetycznego włókna, które składa się z syntetycznego jedwabiu. Ich doklejanie możliwe jest za pomocą specjalnego kleju, który po zeschnięciu jest i elastyczny i całkowicie bezpieczny. Jest lekki,  nie dotyka skóry, dlatego też nie wywołuje alergii. Jest substancją przebadaną dermatologicznie, która nadaje się również do stosowania nawet  do wrażliwych oczu.

Ich mocną zaletą, jest to, że są odporne na wodę żegnamy się z rozmazanym makijażem! Można w nich pływać, kąpać się, nie bać się kontraktu z wodą. W zależności od naszego wyboru – są różne stopnie podkręcenia rzęs, długość, grubość oraz kolor. Każdy z nas może wybrać odpowiedni dla siebie model. Uwaga, pod żadnym pozorem nie wolno używać tuszów wodoodpornych!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Milena Zielińska

Arek z doświadczenia jest farmaceutą, który prowadzi niewielką aptekę zielarską w internecie. Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem serwisu poświęconemu zdrowiu, który prowadzi ze swoimi kolegami ze studiów. W wolnej chwili pisuje dla eZabiegi24h.

More Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *